Bushbikers

Als u door de bomen het bos wilt zien!
  • Home
  • Verslagen
    • 2e Time Trial
    • 2011
  • Sponsoren
    • Hoofdsponsor
    • Bushbikerbulletin
    • Kledingsponsoren
      • Kledingpresentatie
      • Sponsordoek
    • Evenement sponsoren
      • Sponsoren 7e Rabo Bushbikers Zomertocht (2011)
    • Sponsor Bushbiker of the year shirt
    • Sponsor voedingssupplementen Pharma Nord
    • Sponsoring EHBO-pakketten
    • Sponsorenclinic
    • Sponsoren Materialen-aanhanger
  • Informatie
    • Algemeen
    • Bestuur en taken
    • Contact
    • Clubkleding
    • Ledenvergaderingen
    • Lidmaatschap
    • Het Bushbikerbulletin
    • Huishoudelijk reglement
    • MTB route Sleenerzand
    • Donateurschap Bushbikers
    • Vrijwilligers
    • Vasa en Teuto 2-daagse
    • Bushbikers “Zuid-Afrika”
    • Historie
    • Statuten
    • AED
    • Smoelenboek
  • Agenda
    • Agenda
    • Jaarplanning 2012
  • Activiteiten
    • Trainingen
    • Toertochten/vaste routes
    • Wedstrijden/marathons
    • Spinning
    • Bushbiker Evenementen
    • Routeonderhoud
    • Kampeerweekenden
    • Thema-avonden
    • Clinics
    • Promoactiviteiten
    • Nieuwjaarsreceptie
  • BBoTY
    • BBoTY 2012
    • Hall of fame
    • Reglement 2011
    • Eindstanden
      • Eindstand 2009
      • Eindstand 2010
      • Eindstand 2011
  • Gallery
    • Nieuwjaarsreceptie 2012
    • Foto’s 2011
      • Teckelenburg – 21-8-2011
      • Zomertocht 2011
      • Bushbikers materiaalaanhanger 2011
      • 2e Rabo Bushbiker Time Trial 2011
      • 6 en 24 uurs race Assen 2011
      • MH2D 2011
      • Sportdag Sleener jeugd 2011
      • Hondsrugclassic Gieten 2011
  • Forum
  • Gastenboek

Sponsor voedingssupplementen Pharma Nord

Sponsoring voedingssupplementen Pharma Nord

In 2008, werd de leden van de Bushbikers een set voedingssupplementen aangeboden. Het pakket, geïnitieerd door René ten Hof van Pharma Nord (en Bushbiker), werd dankbaar in ontvangst genomen. De kennismakingset bestond uit documentatie en een box Bio-Antioxidant.

Antioxidanten zijn een gemeenschappelijke benaming voor een groep vitaminen en mineralen die bescherming bieden tegen reactieve zuurstofverbindingen, die vrije radicalen worden genoemd. De belangrijkste antioxidanten zijn vitamine A, C, E en selenium. Zij werken samen om ons lichaam goed te beschermen tegen vrije radicalen. Als aanvulling op de voeding gebruiken veel mensen daarom extra antioxidantvitaminen om deze stoffen te vangen en zo gezonde cellen en weefsels te beschermen.

Hebben wij voedingssupplementen nodig?
Veel mensen zijn zich er tegenwoordig van bewust dat zij een eigen verantwoordelijkheid hebben voor het in stand houden of zelfs verbeteren van hun gezondheid. De nieuwste wetenschappelijke inzichten tonen het grote belang van voldoende vitaminen, mineralen en meervoudig onverzadigde vetzuren in onze voeding aan. Het is echter niet eenvoudig vast te stellen of onze maaltijden wel goed uitgebalanceerd zijn. Terwijl de hoeveelheid van belangrijke stoffen als selenium in onze voeding meestal afneemt. We laten ons voedsel wel eens te lang doorkoken, slaan maaltijden over of vervangen een maaltijd door snacks die weinig voedingsstoffen bevatten. In dit soort gevallen kunnen we dus wel aanvulling op onze dagelijkse voeding gebruiken. Om een voldoende aanbod van voedingsstoffen te verzorgen ontwikkelde Pharma Nord de Bio-Serie, een reeks hoogwaardige en goed opneembare voedingssupplementen.

Degelijk Deens. De Bio-Serie is een serie voedingssupplementen, die sinds 1981 door het Deense farmaceutische bedrijf Pharma Nord zijn ontwikkeld. In Denemarken geldt een strenge wetgeving op het gebied van voedingssupplementen. Voedingssupplementen moeten daar geregistreerd worden. Er moet een Drug Master File (DMF) zijn voor de grondstof en de producten moeten geproduceerd worden onder Good Manufacturing Practice (GMP). Ook de Rabo-wielerploeg maakt gebruikt van produkten van Pharma Nord en dat is een geweldige referentie!

Voor verdere info zie www.pharmanord.nl

Comments are closed.

Hoofdsponsor

Prikbord


zaterdag 18 februari 2012
Rabo Swolsebostocht
Wapenveld
vertrek 7:45 uur
start 9.00 uur

zondag 26 februari 2012
Wilgenwaerd wintermarathon
Lemelerveld
vertrek 7:30 uur
start 8.30 uur

zondag 4 maart 2012
MTB marathon
Ruinen
vertrek 8:15 uur
start 9.00 uur

Buienradar

Externe links

Copyright © 2010 Bushbikers